Ad Arma - 3 figuren - tekening gemaakt met penseel - Origineel - Verkocht

Ad Arma -  3 figuren - tekening gemaakt met penseel - Origineel kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 50,00

Ad Arma -  3 figuren - tekening gemaakt met penseel - Origineel kopen? Bied vanaf 35!Ad Arma -  3 figuren - tekening gemaakt met penseel - Origineel kopen? Bied vanaf 35!Ad Arma -  3 figuren - tekening gemaakt met penseel - Origineel kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  heysterart

136 verkochte items
  • Ad Arma (1954)
TypeTekening / Aquarel

Uniek werk van Ad Arma. Originele tekening gemaakt met penseel in zwarte verf. Formaat 18x24 cm. gedateerd '99. Drager is schilderskarton.

De tekening is gemaakt op witte achtergrond zonder gele vlekken.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:20-07-2016 om 17:11
Eindtijd:03-08-2016 om 17:11
Biedingen (4)
stijnfrooninckx
03 aug. / 11:00
€ 50
marsha
03 aug. / 10:53
€ 45
stijnfrooninckx
03 aug. / 10:49
€ 40
marsha
28 jul. / 22:30
€ 35