Ad Gerritsen - GHOST WRITER

Ad Gerritsen - GHOST WRITER kopen? Bied vanaf 495!
Ad Gerritsen - GHOST WRITER kopen? Bied vanaf 495!Ad Gerritsen - GHOST WRITER kopen? Bied vanaf 495!Ad Gerritsen - GHOST WRITER kopen? Bied vanaf 495!Ad Gerritsen - GHOST WRITER kopen? Bied vanaf 495!Ad Gerritsen - GHOST WRITER kopen? Bied vanaf 495!Ad Gerritsen - GHOST WRITER kopen? Bied vanaf 495!Ad Gerritsen - GHOST WRITER kopen? Bied vanaf 495!Ad Gerritsen - GHOST WRITER kopen? Bied vanaf 495!
  • Ad Gerritsen (1940-2015)
Jaartal2006
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
Lijst103.5 cm x 83.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wat zwaarmoedig ogend portret van een jonge dame. Doek heeft linksonder een kleine beschadiging (3/4 cm. ).
Schilderij is gesigneerd aan de achterkant.
Werk is gelijst in houten baklijst.
Afmetingen inclusief lijst 103,5 x 83,5 cm.
Schilderij komt uit goede collectie.
Kan zo aan de muur.

I.V.M. Grootte alleen afhalen.

Linksonder zit een kleine beschadiging van ongeveer driekwart centimeter door de verflaag. ( geen gaatje in doek) Zie detailfoto.

Ad Gerritsen (1940-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  kunstpeer
FA. (26)

287 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
83.5 cm
103.5 cm
80 cm
100 cm
Starttijd:07-11-2022 om 19:11
Eindtijd:21-11-2022 om 20:27
Openingsbod € 495
ObjectlocatieUden,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie