Ad Gerritsen - Picknick (detail)

Ad Gerritsen - Picknick (detail) kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Ad Gerritsen - Picknick (detail) kopen? Bied vanaf 50!Ad Gerritsen - Picknick (detail) kopen? Bied vanaf 50!Ad Gerritsen - Picknick (detail) kopen? Bied vanaf 50!Ad Gerritsen - Picknick (detail) kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Corbey

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Ad Gerritsen (1940-2015)
Jaartal2001
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14/30
Een bijzonder werk van Ad Gerritsen. Zwart rood

Prachtige heldere kleuren. Bijzonder werk, Dun papier

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-11-2020 om 16:29
Eindtijd:28-11-2020 om 19:32

Biedingen (1):

georgemeurders
28 nov. / 17:49
€ 50