Ad Gerritsen: Zeefdruk, Dezelfde opmerkingen gelden voor een andere - Verkocht

Ad Gerritsen: Zeefdruk, Dezelfde opmerkingen gelden voor een andere kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Ad Gerritsen: Zeefdruk, Dezelfde opmerkingen gelden voor een andere kopen? Bied vanaf 1!Ad Gerritsen: Zeefdruk, Dezelfde opmerkingen gelden voor een andere kopen? Bied vanaf 1!Ad Gerritsen: Zeefdruk, Dezelfde opmerkingen gelden voor een andere kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44750 verkochte items
Alle items van deze verkoper (493)
  • Ad Gerritsen (1940-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Dezelfde opmerkingen gelden voor een andere
Jaartal: 1986
Afmetingen blad: 55 cm x 55 cm (afmetingen beeld: 47 cm x 47 cm)
Oplage: /35 (let op: wijkt af van oplagenummer op de foto)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat; de hoeken van het blad (en dan vooral de rechterbovenhoek) zijn licht gekreukt

Ad Gerritsen (1940-2015)

Alle items van deze kunstenaar(14)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44750 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:11-05-2016 om 10:17
Eindtijd:22-05-2016 om 10:17
guust
21 mei / 14:54
€ 1