Ad Schouten - Gain & Lose

Ad Schouten - Gain & Lose kopen? Bied vanaf 1!

Ad Schouten - Gain & Lose

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Ad Schouten - Gain & Lose kopen? Bied vanaf 1!Ad Schouten - Gain & Lose kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2449 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Ad Schouten (1946-2017)
Jaartal1992
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 25 exemplaren
Ad Schouten
gesigneerd en genummerd met potlood
Drukker; Zeger Reyers
nummering op de foto kan afwijken

Ad Schouten (1946-2017)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2449 verkochte items
70 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:10-06-2020 om 14:34
Eindtijd:03-08-2020 om 22:30

Biedingen (5):

meesmee
2 aug. / 12:02
€ 15
gijsbertus340
2 aug. / 11:47
€ 10
meesmee
2 aug. / 10:17
€ 5
gijsbertus340
2 aug. / 08:47
€ 3
meesmee
31 jul. / 23:42
€ 1