AD van HASSEL GROTE Kleurenzeefdruk 99 TULPEN - Verkocht

AD van HASSEL GROTE Kleurenzeefdruk 99 TULPEN kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

AD van HASSEL GROTE Kleurenzeefdruk 99 TULPEN kopen? Bied vanaf 25!AD van HASSEL GROTE Kleurenzeefdruk 99 TULPEN kopen? Bied vanaf 25!

Ad van Hassel

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1047 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Ad van Hassel
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Ad van Hassel

Titel ; 99 Zilveren Tulpen

Kleurenzeefdruk in perfecte staat, nooit ingelijst geweest

Handgesigneerd EA exemplaar

Afmeting; 50x60 cm

verzending 10 euro in ned  16.50 in belgie

Ad van Hassel

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1047 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:22-07-2014 om 08:54
Eindtijd:27-07-2014 om 08:54
NL
26 jul. / 18:05
€ 25