Ad van Hassel - Kleurenzeefdruk TULPEN ROOD Handgesigneerd--GROOT!!!

Ad van Hassel - Kleurenzeefdruk TULPEN ROOD Handgesigneerd--GROOT!!! kopen? Bied vanaf 45!
  • Ad van Hassel (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Ad van Hassel.

Afmeting blad 90 x 70 cm in nieuwstaat.
Handgesigneerd en genummerd  oplage 60 exemplaren
Ad van Hassel (Roosendaal, 1953) heeft als gerenommeerd zeefdrukker gewerkt voor veel bekende Nederlandse kunstenaars, w.o. Herman Brood, Corneille en Jan Cremer. Sinds 1980 schildert hij ook zelf en zijn opleiding volgde hij in het atelievan Maarten Krabbé. Stadsgezichten, landschappen en bloemstillevens zijn vaak de thema's van zijn werk.

Ad van Hassel (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1096 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
90 cm
70 cm
Sluit over 6d 9u 48m 56s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:24-09-2022 om 08:36
Eindtijd:02-10-2022 om 12:37