Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Acryl |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 28 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | SNEEK, Nederland |
Starttijd | 10-8-2022 om 14:59 |
Eindtijd | 16-8-2022 om 22:13 |