Ad van Hassel, zeefdruk op papier, Titel: Citroenen

Ad van Hassel, zeefdruk op papier, Titel: Citroenen  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 12,00

Ad van Hassel, zeefdruk op papier, Titel: Citroenen  kopen? Bied vanaf 1!Ad van Hassel, zeefdruk op papier, Titel: Citroenen  kopen? Bied vanaf 1!

Ad van Hassel

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Ad van Hassel
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Citroenen
Afmetingen Beeld: 55 cm x 44 cm Blad: 70 cm x 60 cm
Oplage: 3/75
Ingelijst: Nee

Materiaal: zeefdruk op papier

Ook kunnen wij de inlijsting voor u verzorgen

Ad van Hassel

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items

Dit item is verkocht voor 12,00

Starttijd:16-09-2015 om 15:46
Eindtijd:23-09-2015 om 15:46

Biedingen (7):

Zuca
23 sep. / 14:54
€ 12
waart
23 sep. / 14:54
€ 10
Zuca
23 sep. / 14:54
€ 10
waart
22 sep. / 16:25
€ 8
janmrtn
22 sep. / 16:25
€ 6
janmrtn
22 sep. / 16:19
€ 3
waart
21 sep. / 16:46
€ 1