AD van HASSEL Zeer Grote Zeefdruk(70x70) RODE TULPEN Handgesigneerd - Verkocht

AD van HASSEL Zeer Grote Zeefdruk(70x70)  RODE TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
AD van HASSEL Zeer Grote Zeefdruk(70x70)  RODE TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!AD van HASSEL Zeer Grote Zeefdruk(70x70)  RODE TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!AD van HASSEL Zeer Grote Zeefdruk(70x70)  RODE TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!AD van HASSEL Zeer Grote Zeefdruk(70x70)  RODE TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
  • Ad van Hassel
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:Ad van Hassel

Zeer fraaie Kleurenzeefdruk van Ad van Hassel

Handgesigneerd  en Genummerd, oplage 100

Afmeting blad 70x70 cm  in nieuwstaat

Verzendkosten 12.50 in ned  17.50 in belgie

Ad van Hassel

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1123 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:08-05-2015 om 08:47
Eindtijd:13-05-2015 om 11:47
berga
11 mei / 20:47
€ 35