AD van HASSEL Schilderij op MDF LANDSCAPE TOSCANA

AD van HASSEL  Schilderij op MDF LANDSCAPE  TOSCANA kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 65,00

AD van HASSEL  Schilderij op MDF LANDSCAPE  TOSCANA kopen? Bied vanaf 55!AD van HASSEL  Schilderij op MDF LANDSCAPE  TOSCANA kopen? Bied vanaf 55!AD van HASSEL  Schilderij op MDF LANDSCAPE  TOSCANA kopen? Bied vanaf 55!

Ad van Hassel

Geplaatst door  modernekunstonline
FA. (10)

969 verkochte items
  • Ad van Hassel
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig Schilderij van Ad van Hassel uit 2015

Dikke Acrylverf op MDF in zilverkleurige baklijst

Afmeting baklijst  40x40x4 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd UNICA Exemplaar

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten 15 euro in ned  22.50 in belgie

Ad van Hassel

FA. (10)

969 verkochte items

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:05-06-2015 om 20:24
Eindtijd:11-06-2015 om 21:24

Biedingen (3):

MIH
11 jun. / 09:57
€ 65
lauravanderhave
11 jun. / 09:36
€ 60
MIH
8 jun. / 10:42
€ 55