Ad van Riel - Blossom

Ad van Riel - Blossom kopen? Bied vanaf 200!
Ad van Riel - Blossom kopen? Bied vanaf 200!Ad van Riel - Blossom kopen? Bied vanaf 200!Ad van Riel - Blossom kopen? Bied vanaf 200!Ad van Riel - Blossom kopen? Bied vanaf 200!Ad van Riel - Blossom kopen? Bied vanaf 200!Ad van Riel - Blossom kopen? Bied vanaf 200!Ad van Riel - Blossom kopen? Bied vanaf 200!Ad van Riel - Blossom kopen? Bied vanaf 200!Ad van Riel - Blossom kopen? Bied vanaf 200!
  • Ad van Riel (1959)
Jaartal2015
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij uit 2015. Olie op doek, op aluminium spieraam
60 x 80 cm. Gewicht: ca. 4 kg.
Ophalen heeft voorkeur.

Ad van Riel (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

250 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
80 cm
60 cm
Starttijd:06-09-2022 om 21:40
Eindtijd:15-09-2022 om 22:43
Openingsbod € 200
ObjectlocatieLeidschendam, Nederland