Ad van Riel - Bosgezicht

Ad van Riel - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 25!

Ad van Riel - Bosgezicht

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

223 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Ad van Riel (1959)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1985
TechniekHoutskool
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Grote tekening. Houtskool op papier.

Getekend op dun papier. Gebruikssporen.

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-01-2021 om 19:50
Eindtijd:30-01-2021 om 19:15

Biedingen (1):

Olli4
30 jan. / 18:28
€ 25