Ad van Riel - Landscape (12)

Ad van Riel - Landscape (12) kopen? Bied vanaf 125!
Ad van Riel - Landscape (12) kopen? Bied vanaf 125!Ad van Riel - Landscape (12) kopen? Bied vanaf 125!Ad van Riel - Landscape (12) kopen? Bied vanaf 125!Ad van Riel - Landscape (12) kopen? Bied vanaf 125!Ad van Riel - Landscape (12) kopen? Bied vanaf 125!
  • Ad van Riel (1959)
Jaartal2021
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
Lijst34 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij uit 2021. Acryl en olie op paneel.
Ingelijst in een zwart houten baklijst.
Glanzend vernist. Direct ophangbaar.
Met aankoopgarantie.

Ad van Riel (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  advanriel
FA. (9 )

257 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
44 cm
34 cm
41 cm
31 cm
Starttijd:06-10-2022 om 22:20
Eindtijd:15-10-2022 om 21:28
Openingsbod € 125
ObjectlocatieLeidschendam,  Nederland