FA. (2)

Ad van Riel - Landscape (7)

Ad van Riel - Landscape (7) kopen? Bied vanaf 200!
Ad van Riel - Landscape (7) kopen? Bied vanaf 200!Ad van Riel - Landscape (7) kopen? Bied vanaf 200!Ad van Riel - Landscape (7) kopen? Bied vanaf 200!Ad van Riel - Landscape (7) kopen? Bied vanaf 200!Ad van Riel - Landscape (7) kopen? Bied vanaf 200!Ad van Riel - Landscape (7) kopen? Bied vanaf 200!Ad van Riel - Landscape (7) kopen? Bied vanaf 200!Ad van Riel - Landscape (7) kopen? Bied vanaf 200!Ad van Riel - Landscape (7) kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

235 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Ad van Riel (1959)
Jaartal2021
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 54 cm (h x b)
Lijst47 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij uit 2021. Acryl en olie  op paneel (geprepareerd MDF).
34 x 54 cm. Gewicht: ca. 4 kg.  Ingelijst in een ornamentale, zwarte baroklijst.
Liefst ophalen.

Ad van Riel (1959)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

235 verkochte items
66 cm
47 cm
54 cm
34 cm
Sluit over 1d 0u 56m 16s
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieLeidschendam, Nederland
Starttijd:14-05-2022 om 15:45
Eindtijd:21-05-2022 om 19:23