FA. (4)

Ad van Riel - Zonder titel (03-70)

Ad van Riel - Zonder titel (03-70) kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

235 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Ad van Riel (1959)
Jaartal2003
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acryl op papier uit 2003. Studie.
Wordt opgerold in koker verzonden.

Ad van Riel (1959)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

235 verkochte items
72 cm
54 cm
Sluit over 3d 2u 0m 18s
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieLeidschendam, Nederland
Starttijd:13-05-2022 om 23:05
Eindtijd:20-05-2022 om 19:15