Ad van Riel - Z.t. (02-5) 10/10

Ad van Riel - Z.t. (02-5) 10/10 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

223 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Ad van Riel (1959)
Jaartal2002
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Houtsnede uit 2002. Afdruk op stevig papier. Meerkleurendruk, dus meerdere drukgangen per afdruk. Dit is het laatste exemplaar.
Met aankoopgarantie.

Ad van Riel (1959)

Alle items van deze kunstenaar(9) Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

223 verkochte items
30 cm
27 cm

Starttijd:22-07-2021 om 21:40
Eindtijd:29-07-2021 om 20:36
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieLeidschendam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland