Ad Verstijnen - AD VERSTIJNEN - gesigneerde zeefdruk - ADVOCAATJES - 2007 - Verkocht

Ad Verstijnen - AD VERSTIJNEN - gesigneerde zeefdruk - ADVOCAATJES - 2007 kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Ad Verstijnen - AD VERSTIJNEN - gesigneerde zeefdruk - ADVOCAATJES - 2007 kopen? Bied vanaf 90!Ad Verstijnen - AD VERSTIJNEN - gesigneerde zeefdruk - ADVOCAATJES - 2007 kopen? Bied vanaf 90!Ad Verstijnen - AD VERSTIJNEN - gesigneerde zeefdruk - ADVOCAATJES - 2007 kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  kunstminnaar2016
FA. (5)

101 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Ad Verstijnen (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote fraaie zeefdruk - beedformaat 60 x 65 cm - opl :EA - 2007 - nooit ingelijst geweeest- prima staat

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:04-09-2018 om 10:04
Eindtijd:11-09-2018 om 21:34
stim
11 sep. / 21:26
€ 90