Ad Willemen - Holland pop landscape

Ad Willemen - Holland pop landscape kopen? Bied vanaf 25!
Ad Willemen - Holland pop landscape kopen? Bied vanaf 25!Ad Willemen - Holland pop landscape kopen? Bied vanaf 25!
  • Ad Willemen (1941-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekEts/Aquatint
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai werk van  ACJM Willemen.  Het werk zit nu onder passe partout. Als u hem komt ophalen zit er een passe Partout bij verzenden niet.

Prent is goed in de witranden wat ouderdomssporen en tape resten aan de buitenkant van een vorige inlijsting met passe partout.

Ad Willemen (1941-2013)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2223 verkochte items
Alle items van deze verkoper (990)
37 cm
35 cm
Starttijd:13-09-2022 om 12:12
Eindtijd:27-09-2022 om 22:52
Openingsbod € 25
ObjectlocatieGorinchem, Nederland