Ada Breedveld - Bankgeheim

Ada Breedveld - Bankgeheim kopen? Bied vanaf 245!
Ada Breedveld - Bankgeheim kopen? Bied vanaf 245!Ada Breedveld - Bankgeheim kopen? Bied vanaf 245!Ada Breedveld - Bankgeheim kopen? Bied vanaf 245!Ada Breedveld - Bankgeheim kopen? Bied vanaf 245!Ada Breedveld - Bankgeheim kopen? Bied vanaf 245!
  • Ada Breedveld (1944)
Jaartal2009
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Incl echtheidscertificaat

Ada Breedveld (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  AvHulst

9 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
40 cm
40 cm
Sluit over 6d 8u 33m 07s
Openingsbod€ 245
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:05-02-2023 om 07:39
Eindtijd:12-02-2023 om 22:16