Ada Breedveld - Engel

Ada Breedveld - Engel kopen? Bied vanaf 50!
Ada Breedveld - Engel kopen? Bied vanaf 50!Ada Breedveld - Engel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Ada Breedveld (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27.5 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie zeefdruk van Ada Breedveld 'Engel'uit 2001
Genummerd: III
Prijs is inclusief 21% BTW

Ada Breedveld (1944)

Alle items van deze kunstenaar(11)
FA. (22)

567 verkochte items
35 cm
27.5 cm
Starttijd:28-07-2022 om 07:40
Eindtijd:06-08-2022 om 21:20
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België