Ada Breedveld - ingelijste zeefdruk: Geisha Mayra - groot - Verkocht

Ada Breedveld - ingelijste zeefdruk: Geisha Mayra - groot kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Ada Breedveld - ingelijste zeefdruk: Geisha Mayra - groot kopen? Bied vanaf 125!Ada Breedveld - ingelijste zeefdruk: Geisha Mayra - groot kopen? Bied vanaf 125!Ada Breedveld - ingelijste zeefdruk: Geisha Mayra - groot kopen? Bied vanaf 125!Ada Breedveld - ingelijste zeefdruk: Geisha Mayra - groot kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Ada Breedveld (1944)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste zeefdruk van Ada Breedveld. titel: Geisha Mayra. Nummer: 28/90. Jaar: 2005. Afmetingen incl. lijst: H106,5 x b84 cm. Afmetingen voorstelling: H70 x b50 cm.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Naaldwijk ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

De kosten voor een koerier bedragen ongeveer 50 euro binnen Nederland (met uitzondering van de Waddeneilanden). Voor Vlaanderen zijn de kosten 125 euro. Voor Wallonië 175 euro.

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:18-09-2016 om 22:00
Eindtijd:25-09-2016 om 21:00
20000
25 sep. / 18:21
€ 125