Adam Potgieter - Academisch geschoold, aquarellistenkring Amsterdam,kunst zij ons doel

Adam Potgieter - Academisch geschoold, aquarellistenkring Amsterdam,kunst zij ons doel kopen? Bied vanaf 90!
  • Adam Potgieter (1899-1982)
Jaartal1972
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 37 cm (h x b)
Lijst62 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een vakkundig en sfeervol bloemstilleven in goede staat

De olieverf vertoont geen  craquelé sporen , de lijst is behandeld tegen houtworm

Adam Potgieter (1899-1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  pota01

Lid sinds 2021
13 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
57 cm
62 cm
37 cm
42 cm
Starttijd:25-07-2022 om 15:47
Eindtijd:03-08-2022 om 21:09
Openingsbod € 90
ObjectlocatieEpse, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie