Adam Potgieter - B8157, Langs de vaart - Verkocht

Adam Potgieter - B8157, Langs de vaart kopen? Bied vanaf 25!
Adam Potgieter - B8157, Langs de vaart kopen? Bied vanaf 25!Adam Potgieter - B8157, Langs de vaart kopen? Bied vanaf 25!Adam Potgieter - B8157, Langs de vaart kopen? Bied vanaf 25!
  • Adam Potgieter (1899-1982)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen51.5 cm x 70 cm (h x b)
Lijst63.5 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
B8157, A. Potgieter, Langs de vaart, olie op doek, rechtsonder gesigneerd, doekmaat 51.5 x 70 cm, lijstmaat 63.5 x 81.5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, doek bobbelt, bevat plekken verfverlies. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Adam Potgieter (1899-1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
81.5 cm
63.5 cm
70 cm
51.5 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-09-2022 om 12:19
Eindtijd:10-09-2022 om 22:58
Gregor1978
10 sep. / 12:14
€ 25