ADCO - cachepot met polychroom relief decor - Mid Century Modern - gemerkt - Verkocht

ADCO - cachepot met polychroom relief decor - Mid Century Modern - gemerkt kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

ADCO - cachepot met polychroom relief decor - Mid Century Modern - gemerkt kopen? Bied vanaf 1!ADCO - cachepot met polychroom relief decor - Mid Century Modern - gemerkt kopen? Bied vanaf 1!ADCO - cachepot met polychroom relief decor - Mid Century Modern - gemerkt kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 2000 t/m Heden

Zeer decoratef en goed ontworpen Adco  cachepot met polychroom relief decor. Gemerkt met ADCO en het nummer 21171 (?)

Vervaardigd rond het miodden van de 20e eeuw. Het object is in goede staat.

Hoogte ca. 9 cm

ø ca. 11 cm

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Luyksgestel, Nederland

Ongespecificeerd

Geplaatst door  DECADERS
277 verkochte items