Adine Engelman - Abstracte compositie - Monotype - Verkocht

Adine Engelman - Abstracte compositie - Monotype kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Adine Engelman - Abstracte compositie - Monotype kopen? Bied vanaf 75!Adine Engelman - Abstracte compositie - Monotype kopen? Bied vanaf 75!Adine Engelman - Abstracte compositie - Monotype kopen? Bied vanaf 75!Adine Engelman - Abstracte compositie - Monotype kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Fluxwear
FA. (3)

Lid sinds 2017
45 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Adine Engelman (1937)
GesigneerdHandgesigneerd

Sterke abstracte compositie op papier door de - onderschatte - Haarlemse kunstenaar Adine Engelman ( Rotterdam 1937 - Haarlem 2015 ) Afkomstig uit de nalatenschap van de kunstenaar

Monotype. Verkeert in goed conditie. Met potlood gedateerd en gesigneerd : monotype 66/9 ( september 1966 ) en Adriaan ( Adine ) Engelman.

Afmeting : 80 x 55 cm. Niet ingelijst.

Het werk wordt - vlak en aangetekend - verzonden,maar kan ook worden opgehaald.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:17-01-2018 om 09:32
Eindtijd:24-01-2018 om 20:32
Hoek58
24 jan. / 20:10
€ 75