Adochi, Handgesigneerde pigment grafiek, Compositie - Verkocht

Adochi, Handgesigneerde pigment grafiek, Compositie kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Geplaatst door  R_tsu
FA. (8)

95 verkochte items
  • Heinz Adochi (1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Adochi - Composition

Originele pigment grafiek

2016

Handgesigneerd, genummerd en gedateerd

Oplage: 25

Afmetingen beeld: 48 x 39,5 cm

Afmetingen blad: 61 x 50 cm

In perfecte staat

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:27-10-2017 om 15:47
Eindtijd:10-11-2017 om 19:47
Helder
09 nov. / 10:37
€ 45