Adolf Carel Nunnink - Diverse bladen rondom Wereldtentoonstelling Parijs 1855

Adolf Carel Nunnink - Diverse bladen rondom Wereldtentoonstelling Parijs 1855 kopen? Bied vanaf 50!
Adolf Carel Nunnink - Diverse bladen rondom Wereldtentoonstelling Parijs 1855 kopen? Bied vanaf 50!Adolf Carel Nunnink - Diverse bladen rondom Wereldtentoonstelling Parijs 1855 kopen? Bied vanaf 50!Adolf Carel Nunnink - Diverse bladen rondom Wereldtentoonstelling Parijs 1855 kopen? Bied vanaf 50!Adolf Carel Nunnink - Diverse bladen rondom Wereldtentoonstelling Parijs 1855 kopen? Bied vanaf 50!
  • Adolf Carel Nunnink (1813-1894)
TypePrenten voor 1900
Periode1800 t/m 1899
TechniekGravure
OnderwerpWetenschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
4 Bladen met afbeeldingen van de Wereldtentoonstelling Parijs 1855.

- Pendules en Candelabres in brons naar de modellen van Pradier
- Bronzen uit de fabriek van de gebroeders Susse te Parijs
- Beeldhouwwerken in den voorgevel van het gebouw der tentoonstelling
- Gebeeldhouwde kasten

Bladen zijn licht gehavend, gevlekt (zie fotos)
ConditieBeschadigd

zie foto's; die spreken voor zich

Adolf Carel Nunnink (1813-1894)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  ErwinKoster

Lid sinds 2021
66 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
36 cm
28 cm
Sluit over 6d 18u 0m 02s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd:27-11-2022 om 11:10
Eindtijd:06-12-2022 om 22:32