Adolf Mangold - straatje den haag - leerling hw mesdag - Verkocht

Adolf Mangold - straatje den haag - leerling hw mesdag kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 99,00

Adolf Mangold - straatje den haag - leerling hw mesdag kopen? Bied vanaf 99!Adolf Mangold - straatje den haag - leerling hw mesdag kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Adolf Mangold (1858-1941)
ADOLF MANG0OLD 1858-1941 STRAATJE DEN HAAG gevangenispoort? olieverf op paneel in de maat 26 x 35 cm in witte oude lijst 36 x 45 GESIGNEERD ONDER Ad MANGOLD HERKOMST KUNSTKANDEL VAN MUNSTER ROTTERDAM schilderij verkeerd in goede staat lijst is wat smoezlig maar wordt gratis meegeleverd VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET

Adolf Mangold (1858-1941)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 99,00
Starttijd:31-01-2014 om 22:37
Eindtijd:08-02-2014 om 22:37
kwant
08 feb. / 22:31
€ 99