Origineel abstract geometrisch werk van de Argentijnse kunstenaar Adolfo Estrada. Handgesigneerd (in verso).
Het werk is afkomstig uit de privecollectie van een Spaanse amateurschilder en kunstverzamelaar.
Wordt geleverd met certificaat en taxatie (juni 2020).
Het werk verkeert, zeker gezien de leeftijd (halve eeuw oud), in goede staat. Aan de randen zijn enkele lichte beschadigingen waarneembaar. Ik heb getracht e.e.a. zo goed en volledig mogelijk in beeld te brengen (zie foto's).
Redelijk
Het werk verkeert eigenlijk in goede staat, maar ik wil niet voorbij gaan aan de kleine beschadigingen aan de randen. Ik vermoed dat deze veroorzaakt zijn doordat het schilderij iets buiten de lijst komt. Aangezien het de originele lijst betreft, is dit waarschijnlijk al een halve eeuw aan de orde en valt het dus relatief mee.