Adolfo Estrada - Pintura 7208 (Judas no 2)

Adolfo Estrada - Pintura 7208 (Judas no 2) kopen? Bied vanaf 1250!
Adolfo Estrada - Pintura 7208 (Judas no 2) kopen? Bied vanaf 1250!Adolfo Estrada - Pintura 7208 (Judas no 2) kopen? Bied vanaf 1250!Adolfo Estrada - Pintura 7208 (Judas no 2) kopen? Bied vanaf 1250!Adolfo Estrada - Pintura 7208 (Judas no 2) kopen? Bied vanaf 1250!Adolfo Estrada - Pintura 7208 (Judas no 2) kopen? Bied vanaf 1250!Adolfo Estrada - Pintura 7208 (Judas no 2) kopen? Bied vanaf 1250!Adolfo Estrada - Pintura 7208 (Judas no 2) kopen? Bied vanaf 1250!Adolfo Estrada - Pintura 7208 (Judas no 2) kopen? Bied vanaf 1250!Adolfo Estrada - Pintura 7208 (Judas no 2) kopen? Bied vanaf 1250!Adolfo Estrada - Pintura 7208 (Judas no 2) kopen? Bied vanaf 1250!Adolfo Estrada - Pintura 7208 (Judas no 2) kopen? Bied vanaf 1250!Adolfo Estrada - Pintura 7208 (Judas no 2) kopen? Bied vanaf 1250!Adolfo Estrada - Pintura 7208 (Judas no 2) kopen? Bied vanaf 1250!Adolfo Estrada - Pintura 7208 (Judas no 2) kopen? Bied vanaf 1250!
  • Adolfo Estrada (1942)
Jaartal1972
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
Lijst50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel abstract geometrisch werk van de Argentijnse kunstenaar Adolfo Estrada.
Handgesigneerd (in verso).

Het werk is afkomstig uit de privecollectie van een Spaanse amateurschilder en kunstverzamelaar.

Wordt geleverd met certificaat en taxatie (juni 2020).

Het werk verkeert, zeker gezien de leeftijd (halve eeuw oud), in goede staat. Aan de randen zijn enkele lichte beschadigingen waarneembaar. Ik heb getracht e.e.a. zo goed en volledig mogelijk in beeld te brengen  (zie foto's).
ConditieRedelijk

Het werk verkeert eigenlijk in goede staat, maar ik wil niet voorbij gaan aan de kleine beschadigingen aan de randen. Ik vermoed dat deze veroorzaakt zijn doordat het schilderij iets buiten de lijst komt. Aangezien het de originele lijst betreft, is dit waarschijnlijk al een halve eeuw aan de orde en valt het dus relatief mee.

Adolfo Estrada (1942)

ArgentijnsArgentijnsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
50 cm
50 cm
45 cm
45 cm
Starttijd:06-11-2022 om 11:06
Eindtijd:20-11-2022 om 15:15
Openingsbod € 1250
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie