Adolfo Ramon, Jongen met gebalde vuisten, Ets 1977

Adolfo Ramon, Jongen met gebalde vuisten, Ets 1977 kopen? Bied vanaf 25!
Adolfo Ramon, Jongen met gebalde vuisten, Ets 1977 kopen? Bied vanaf 25!Adolfo Ramon, Jongen met gebalde vuisten, Ets 1977 kopen? Bied vanaf 25!Adolfo Ramon, Jongen met gebalde vuisten, Ets 1977 kopen? Bied vanaf 25!Adolfo Ramon, Jongen met gebalde vuisten, Ets 1977 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Adolfo Ramon Torcal (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Fraaie ets door Adolfo Ramon.

Voorstelling van een jongen met gebalde vuisten.

Losbladig, zichtmaat 30x15, bladmaat 33x25

Gesigneerd en gedateerd l.o. 'A.Ramon' en '77'

Authenticiteit gegarandeerd

Starttijd:18-12-2014 om 19:38
Eindtijd:25-12-2014 om 19:38
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieNederland