FA. (3)

Adri Pieck - c69, plasgezicht met zeilboten

Adri Pieck - c69, plasgezicht met zeilboten kopen? Bied vanaf 400!
Adri Pieck - c69, plasgezicht met zeilboten kopen? Bied vanaf 400!Adri Pieck - c69, plasgezicht met zeilboten kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Adri Pieck (1894-1982)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 48 cm (h x b)
Lijst51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C69
Adri Pieck
gemengde techniek, plasgezicht met zeilboten,
r.o. gesign, beeldmaat 32x48, lijstmaat 51x66

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

staat: papier licht verkleurd door de tijd, en licht gebobbeld achter glas

Starttijd:24-04-2019 om 15:25
Eindtijd:28-04-2019 om 16:48
Openingsbod€ 400
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier