Adriaan Kruseman - aquarel - Brasemermeer - Verkocht

Adriaan Kruseman - aquarel - Brasemermeer kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 116,00

Adriaan Kruseman - aquarel - Brasemermeer kopen? Bied vanaf 95!Adriaan Kruseman - aquarel - Brasemermeer kopen? Bied vanaf 95!Adriaan Kruseman - aquarel - Brasemermeer kopen? Bied vanaf 95!Adriaan Kruseman - aquarel - Brasemermeer kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Adriaan Kruseman (1875-1964)
TypeTekening / Aquarel

Aquarel uit 1917, voorstellende een koek en zopietent en schaatsers op het Brasemermeer.

Gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Getiteld linksonder.

Beeldmaat 15,5 x 33 cm. Ingelijst. Lijstmaat 32 x 50 cm.

Dit item is verkocht voor 116,00
Starttijd:23-02-2017 om 19:51
Eindtijd:02-03-2017 om 18:51
Biedingen (4)
Ellesdevries
02 mrt. / 16:04
€ 116
bestek
02 mrt. / 16:02
€ 106
Ellesdevries
02 mrt. / 16:02
€ 100
Ellesdevries
02 mrt. / 10:15
€ 95