Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Adrianus Cyriacus Bleys ( Bleijs)
geb. te Hoorn 29-03-1842 - overl. te Driel ( Maasdriel) 12-01-1912
vader van A. en J.C. Bleys, hij gaf hun les,
woonde en werkte in Bussum ,Amsterdam, Soest en Den Bosch
De Scheen pag. 103, en in de Ned. waarde bepalende lijst van kunstenaars
door de eeuwen heen op: W 13.
Dit bloem-stilleven, olieverf op doek, l.o. gesigneerd
afm. doek, 70x50 / incl. houten lijst afm. 80x60
verzenden/ GRATIS - Ned / België
Starttijd | 28-2-2016 om 11:25 |
Eindtijd | 6-3-2016 om 11:25 |