Adrianus Eversen - Stadsgezicht van Haarlem

Adrianus Eversen - Stadsgezicht van Haarlem kopen? Bied vanaf 1250!
Adrianus Eversen - Stadsgezicht van Haarlem kopen? Bied vanaf 1250!Adrianus Eversen - Stadsgezicht van Haarlem kopen? Bied vanaf 1250!Adrianus Eversen - Stadsgezicht van Haarlem kopen? Bied vanaf 1250!Adrianus Eversen - Stadsgezicht van Haarlem kopen? Bied vanaf 1250!Adrianus Eversen - Stadsgezicht van Haarlem kopen? Bied vanaf 1250!Adrianus Eversen - Stadsgezicht van Haarlem kopen? Bied vanaf 1250!Adrianus Eversen - Stadsgezicht van Haarlem kopen? Bied vanaf 1250!Adrianus Eversen - Stadsgezicht van Haarlem kopen? Bied vanaf 1250!Adrianus Eversen - Stadsgezicht van Haarlem kopen? Bied vanaf 1250!
  • Adrianus Eversen (1818-1897)
TypeTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 13 cm (h x b)
Lijst35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Adrianus Eversen.

Aquarel op papier en rechtsonder gesigneerd , prachtig ingelijst -
afmetingen zijn bij benadering
afhalen is mogelijk of wordt aangetekend verstuurd

Adrianus Eversen (1818-1897)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Miloenmilos
FA. (1)

Lid sinds 2022
11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
25 cm
35 cm
13 cm
20 cm
Starttijd:04-12-2022 om 16:16
Eindtijd:11-12-2022 om 20:17
Openingsbod € 1250
ObjectlocatieKrimpen aan de Ijssel,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier