Adrianus Miolee - Adrianus Miolée - ets - Slootje te Overveen bij de Zijlweg (Haarlem) - Verkocht

Adrianus Miolee - Adrianus Miolée - ets - Slootje te Overveen bij de Zijlweg (Haarlem) kopen? Bied vanaf 45!
Adrianus Miolee - Adrianus Miolée - ets - Slootje te Overveen bij de Zijlweg (Haarlem) kopen? Bied vanaf 45!Adrianus Miolee - Adrianus Miolée - ets - Slootje te Overveen bij de Zijlweg (Haarlem) kopen? Bied vanaf 45!Adrianus Miolee - Adrianus Miolée - ets - Slootje te Overveen bij de Zijlweg (Haarlem) kopen? Bied vanaf 45!Adrianus Miolee - Adrianus Miolée - ets - Slootje te Overveen bij de Zijlweg (Haarlem) kopen? Bied vanaf 45!
  • Adrianus Miolee (1879-1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets potlood gesigneerd rechtsonder.

"Eigen druk" en genummerd 21/50 linksonder. Initialen in de plaat rechtsonder.

Getiteld aan de achterzijde.

Beeldmaat 11,4 x 16,9 cm. Bladmaat 23 x 27,5 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:02-09-2018 om 21:36
Eindtijd:16-09-2018 om 19:08
havik
14 sep. / 21:38
€ 45