Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets

Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 25!
Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 25!Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 25!Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 25!Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 25!Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 25!Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 25!Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 25!
  • Adrianus Miolee (1879-1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15.5 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageno III / 50
Ets door Adrianus Miolee
Voorstelling van de ruïne van Brederode.
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 15.5x10, bladmaat 24x17
Gesigneerd in potlood r.o.: 'A. Miolee' en gemonogrammeerd l.o. in de druk: 'AM'
Annotatie in potlood l.o.: 'eigen druk'
Getiteld en genummerd in potlood l.o.: 'Ruïne van Brederode no III. 50 ex'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Adrianus Miolee (1879-1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3254 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
10 cm
15.5 cm
Sluit over 7d 23u 34m 17s
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:29-09-2022 om 08:47
Eindtijd:08-10-2022 om 20:28