Adrianus van Everdingen (1832-1912), boer met kruiwagen in landschap, gesigneerd

Adrianus van Everdingen (1832-1912), boer met kruiwagen in landschap, gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 150,00

Adrianus van Everdingen (1832-1912), boer met kruiwagen in landschap, gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Adrianus van Everdingen (1832-1912), boer met kruiwagen in landschap, gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Adrianus van Everdingen (1832-1912), boer met kruiwagen in landschap, gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Adrianus van Everdingen (1832-1912), boer met kruiwagen in landschap, gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Adrianus van Everdingen (1832-1912), boer met kruiwagen in landschap, gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Adrianus van Everdingen (1832-1912), boer met kruiwagen in landschap, gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Adrianus van Everdingen (1832-1912), boer met kruiwagen in landschap, gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
  • Adrianus van Everdingen (1832-1912)
TypeTekening / Aquarel

Mooie aquarel van Adrianus van Everdingen

Medium: Aquarel op papier
Afmetingen: dagmaat ± 50 x 31 cm (lijst ±72 x 53 cm)
Gesigneerd: Ja, rechts onder (gedeeltelijk onder passe-partout; zie foto's)
Conditie: Goed staat - lijst en passe-partout zijn in mindere staat

Adrianus van Everdingen - geboren 22 juni 1832 Utrecht - 4 september 1912 Utrecht overleden

De kunstschilder Adrianus van Everdingen woonde en werkte in Utrecht. Hij was leerling van J.W. Bilders, hij kreeg raadgevingen en invloed van W. Roelofs. Adrianus schilderde landschappen. Hij heeft o.a. ook geëtst, geaquarelleerd en gelithografeerd. Was lid van 'Arti et Amicitiae' te Amsterdam.

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:12-12-2014 om 17:57
Eindtijd:17-12-2014 om 17:57

Biedingen (1):

CSplinter
17 dec. / 17:27
€ 150