Jo Brocken - Afgeprijsd, Polderlandschap , gesigneerd aan de voor- en achterkant , + zegel - Verkocht

Jo Brocken - Afgeprijsd, Polderlandschap , gesigneerd aan de voor- en achterkant , + zegel kopen? Bied vanaf 98!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jo Brocken - Afgeprijsd, Polderlandschap , gesigneerd aan de voor- en achterkant , + zegel kopen? Bied vanaf 98!Jo Brocken - Afgeprijsd, Polderlandschap , gesigneerd aan de voor- en achterkant , + zegel kopen? Bied vanaf 98!Jo Brocken - Afgeprijsd, Polderlandschap , gesigneerd aan de voor- en achterkant , + zegel kopen? Bied vanaf 98!Jo Brocken - Afgeprijsd, Polderlandschap , gesigneerd aan de voor- en achterkant , + zegel kopen? Bied vanaf 98!Jo Brocken - Afgeprijsd, Polderlandschap , gesigneerd aan de voor- en achterkant , + zegel kopen? Bied vanaf 98!Jo Brocken - Afgeprijsd, Polderlandschap , gesigneerd aan de voor- en achterkant , + zegel kopen? Bied vanaf 98!Jo Brocken - Afgeprijsd, Polderlandschap , gesigneerd aan de voor- en achterkant , + zegel kopen? Bied vanaf 98!Jo Brocken - Afgeprijsd, Polderlandschap , gesigneerd aan de voor- en achterkant , + zegel kopen? Bied vanaf 98!

Geplaatst door  Johudales
FA. (2)

281 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jo Brocken (1917-1994)
Jaartal1977
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
Lijst35 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

een prachtig olieverf schilderijtje van Jo Brocken , ingelijst .

Joseph ( Jo ) Brocken, Rotterdam 1917 - 1994 Kaatsheuvel
Veelzijdig kunstenaar: illustrator, restaurator, kunstschilder
Onderwerpen: interieurs, haven- zee- en stadsgezichten, landschap
Opl. Ecole ABC de dessin Parijs, tekenschool Groningen en Waalwijk
Famous Artist School Amsterdam
Voor meer kunstnaarsinfo zie RKD.nl en P.ScheenHet schilderij wordt met track en trace en verzekerd verzonden , afhalen in Geleen of Maasmechelen kan ook

geen gebreken

Jo Brocken (1917-1994)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Johudales
FA. (2)

281 verkochte items
29 cm
35 cm
18 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-07-2021 om 16:22
Eindtijd:12-07-2021 om 13:08
Bouwkunst
11 jul. / 22:14
€ 80