Afke Spaargaren: Sirenes "nacht" 2002 - Verkocht

Afke Spaargaren: Sirenes "nacht"  2002 kopen? Bied vanaf 21!

Verkoopprijs: € 21,00

Afke Spaargaren: Sirenes "nacht"  2002 kopen? Bied vanaf 21!Afke Spaargaren: Sirenes "nacht"  2002 kopen? Bied vanaf 21!Afke Spaargaren: Sirenes "nacht"  2002 kopen? Bied vanaf 21!

Geplaatst door  Ami
FA. (7)

680 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Afke Spaargaren
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerd en genummerd 15/15 jaartal 2002 Ingelijst

Afmetingen 29 X 23 cm Beeld 17 x 12 cm mono afdruk blauw/ wit

Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:02-12-2016 om 17:57
Eindtijd:11-12-2016 om 21:02
KayeJetty
11 dec. / 20:55
€ 21