Nelson Carrilho - Afrikaanse Danseres

Nelson Carrilho - Afrikaanse Danseres kopen? Bied vanaf 795!
Nelson Carrilho - Afrikaanse Danseres kopen? Bied vanaf 795!Nelson Carrilho - Afrikaanse Danseres kopen? Bied vanaf 795!Nelson Carrilho - Afrikaanse Danseres kopen? Bied vanaf 795!Nelson Carrilho - Afrikaanse Danseres kopen? Bied vanaf 795!Nelson Carrilho - Afrikaanse Danseres kopen? Bied vanaf 795!Nelson Carrilho - Afrikaanse Danseres kopen? Bied vanaf 795!Nelson Carrilho - Afrikaanse Danseres kopen? Bied vanaf 795!Nelson Carrilho - Afrikaanse Danseres kopen? Bied vanaf 795!Nelson Carrilho - Afrikaanse Danseres kopen? Bied vanaf 795!Nelson Carrilho - Afrikaanse Danseres kopen? Bied vanaf 795!Nelson Carrilho - Afrikaanse Danseres kopen? Bied vanaf 795!Nelson Carrilho - Afrikaanse Danseres kopen? Bied vanaf 795!Nelson Carrilho - Afrikaanse Danseres kopen? Bied vanaf 795!Nelson Carrilho - Afrikaanse Danseres kopen? Bied vanaf 795!Nelson Carrilho - Afrikaanse Danseres kopen? Bied vanaf 795!Nelson Carrilho - Afrikaanse Danseres kopen? Bied vanaf 795!
  • Nelson Carrilho (1953)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen27 cm x 14 cm x 14 cm (h x b x d)
Gewicht2900 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraai bronzen sculptuur voorstellende een Afrikaanse danseres.

Vervaardigd uit een prachtige kwaliteit brons door beeldhouwer Nelson Carrilho (1953).

Afmetingen: 27 x 14 x 14 cm.

Gewicht: 2.9 kg.

Gesigneerd: N. Carrilho.

Conditie: zeer goed!

Nelson Carrilho (1953)

Curaçaose Curaçaose Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Bizart
FA. (3)

47 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
14
27
14
Starttijd:20-09-2022 om 20:37
Eindtijd:29-09-2022 om 22:33
Openingsbod € 795
ObjectlocatieDoetinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa