Aimee Crince le Roy - Bruine jas 1991

Aimee Crince le Roy - Bruine jas 1991 kopen? Bied vanaf 20!
Aimee Crince le Roy - Bruine jas 1991 kopen? Bied vanaf 20!Aimee Crince le Roy - Bruine jas 1991 kopen? Bied vanaf 20!Aimee Crince le Roy - Bruine jas 1991 kopen? Bied vanaf 20!Aimee Crince le Roy - Bruine jas 1991 kopen? Bied vanaf 20!Aimee Crince le Roy - Bruine jas 1991 kopen? Bied vanaf 20!
  • Aimee Crince le Roy (1928-2008)
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Lijst74 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een mooi werk van Aimeé Crince Le Roy , olieverf op doek in zeer goede staat, formaat doek 50 x 70 cm

Zeer mooi werk van Aimeé Crince Le Roy, olieverf op doek

Aimee Crince le Roy (1928-2008)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Eemnes
FA. (1)

16 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
54 cm
74 cm
50 cm
70 cm
Starttijd:30-05-2022 om 09:59
Eindtijd:10-06-2022 om 15:30
Openingsbod € 20
ObjectlocatieEemnes,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa