Aimee Crince le Roy - Portret - Verkocht

Aimee Crince le Roy - Portret kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1319 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Aimee Crince le Roy (1928-2008)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDING!
  • Genummerd
  • Drukgangen: 1
  • Voorzien van droogstempel
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt en genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar.

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-04-2020 om 13:59
Eindtijd:14-04-2020 om 22:23
Lucysk
14 apr. / 22:15
€ 20