Aimee Crince le Roy - selfportrait, a woman

Aimee Crince le Roy - selfportrait, a woman kopen? Bied vanaf 95!
Aimee Crince le Roy - selfportrait, a woman kopen? Bied vanaf 95!Aimee Crince le Roy - selfportrait, a woman kopen? Bied vanaf 95!Aimee Crince le Roy - selfportrait, a woman kopen? Bied vanaf 95!Aimee Crince le Roy - selfportrait, a woman kopen? Bied vanaf 95!Aimee Crince le Roy - selfportrait, a woman kopen? Bied vanaf 95!
  • Aimee Crince le Roy (1928-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekHout/Linosnede
StijlAziatisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen66 cm x 48 cm (h x b)
Lijst80 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
werk gekocht in een galerie, en in goede conditie, karaketristiek

Aimee Crince le Roy (1928-2008)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  zazouart

Lid sinds 2019
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
62 cm
80 cm
48 cm
66 cm
Starttijd:15-07-2022 om 13:19
Eindtijd:26-07-2022 om 21:52
Openingsbod € 95
ObjectlocatieZoetermeer,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie