A.J. Zwart, Zonnig straatje, olie op doek 60x50cm

A.J. Zwart, Zonnig straatje, olie op doek 60x50cm kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 300,00

A.J. Zwart, Zonnig straatje, olie op doek 60x50cm kopen? Bied vanaf 300!A.J. Zwart, Zonnig straatje, olie op doek 60x50cm kopen? Bied vanaf 300!A.J. Zwart, Zonnig straatje, olie op doek 60x50cm kopen? Bied vanaf 300!A.J. Zwart, Zonnig straatje, olie op doek 60x50cm kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Arie Zwart (1903-1981)

B2430
Kunstenaar: A.J. Zwart
Techniek: Olieverf op doek
Voorstelling: Zonnig straatje (mogelijk Zuid-Frankrijk of Ibiza)
Gesigneerd: Rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 60 x 50 CM
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis

Dit item is verkocht voor 300,00

Starttijd:11-10-2017 om 22:32
Eindtijd:26-10-2017 om 20:32

Biedingen (1):

Bike
14 okt. / 17:46
€ 300