A.J.Neuhuys - ets - Gorree - Verkocht

A.J.Neuhuys - ets - Gorree kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

A.J.Neuhuys - ets - Gorree kopen? Bied vanaf 45!A.J.Neuhuys - ets - Gorree kopen? Bied vanaf 45!A.J.Neuhuys - ets - Gorree kopen? Bied vanaf 45!A.J.Neuhuys - ets - Gorree kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Albert Neuhuys (1895-1968)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1919. Potlood gesigneerd en gedateerd linksonder.

Voorstellende een gezicht op de vuurtoren en molen op Goeree Overflakkee

Beeldmaat 9 x 30 cm. Bladmaat 23,5 x 38 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:20-01-2017 om 20:53
Eindtijd:03-02-2017 om 19:53
ouddurper
03 feb. / 11:05
€ 45