A.J.Oudshoorn, Waterlandschap met molen en zeilschip, Ets - Verkocht

A.J.Oudshoorn, Waterlandschap met molen en zeilschip, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

A.J.Oudshoorn, Waterlandschap met molen en zeilschip, Ets kopen? Bied vanaf 1!A.J.Oudshoorn, Waterlandschap met molen en zeilschip, Ets kopen? Bied vanaf 1!A.J.Oudshoorn, Waterlandschap met molen en zeilschip, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Albert Jan Oudshoorn (1877-1930)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door A.J.Oudshoorn

Voorstelling van een waterlandschap met molen en zeilschip

Losbladig, beeldmaat 11x14, bladmaat 17x21

Gesigneerd in potlood r.o. 'AJ Oudshoorn'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Albert Jan Oudshoorn (1877-1930)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:10-10-2017 om 11:02
Eindtijd:24-10-2017 om 13:02
Biedingen (3)
Noudje
23 okt. / 22:53
€ 5
Oversloot
23 okt. / 22:53
€ 3
Oversloot
20 okt. / 10:29
€ 1