Akbar Behkalam, litho, Zonder titel, 1992

Akbar Behkalam, litho, Zonder titel, 1992 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
  • Akbar Behkalam (1944)
GesigneerdHandgesigneerd

Werk van de Iraans/Duitse kunstenaar Akbar Behkalam (1944)

Titel: Zonder titel

Jaar: 1992

Techniek:  Lithografie

Afmeting afbeelding: 42x30,5 op 59x42,3 cm

Oplage: 300 ex.

Gesigneerd, gedateerd en genummerd

Materiaal:  Stevig papier. Uitgegeven door Tabor Presse, Berlijn

Conditie:
In goede staat.

Verzendkosten:

Starttijd:04-01-2014 om 16:31
Eindtijd:18-01-2014 om 16:31
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieNederland