Akke Sins, De heilige Familie, Houtsnede - Verkocht

Akke Sins, De heilige Familie, Houtsnede kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Akke Sins, De heilige Familie, Houtsnede kopen? Bied vanaf 25!Akke Sins, De heilige Familie, Houtsnede kopen? Bied vanaf 25!Akke Sins, De heilige Familie, Houtsnede kopen? Bied vanaf 25!Akke Sins, De heilige Familie, Houtsnede kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Akke Sins (1928)
GesigneerdHandgesigneerd

Houtsnede door Akke Sins

Voorstelling van de heilige Familie met het Cristuskind

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 13x9, p.p.maat 38x30

Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'A.Sins '53'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:09-04-2017 om 11:10
Eindtijd:21-04-2017 om 14:10
ChrisMe
10 apr. / 18:36
€ 25