Erwin van Krey - Akt / Zimmer - Verkocht

Erwin van Krey - Akt / Zimmer kopen? Bied vanaf 100!
Erwin van Krey - Akt / Zimmer kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - Akt / Zimmer kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - Akt / Zimmer kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - Akt / Zimmer kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - Akt / Zimmer kopen? Bied vanaf 100!Erwin van Krey - Akt / Zimmer kopen? Bied vanaf 100!
  • Erwin van Krey (1959)
TypeFotografie
Jaartal2022
TechniekDigitale Print
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Akt / Zimmer
Photo print on aluminum dibond
30x30 cm.
Edition of 50
Signed on reverse
Shipped insured and trackable (DHL)

Due to the reflective surface, color varies depending on the light angle.

Erwin van Krey (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Kunstcontract
FA. (7)

Lid sinds 2018
40 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
30 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-10-2022 om 09:36
Eindtijd:19-01-2023 om 12:37
Supersoof2
18 jan. / 22:16
€ 110